نماینده تهران در نشست بانوان حزب کارگزاران در کرج اعلام کرد:


  عضویت ۴ نماینده زن در کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷


  استان‌ها > البرز – نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت :در کمیسیون تلفیق برای اولین در تاریخ مجلس شورای اسلامی ۴ خانم حضور دارند که ۳ نفر از لیست تهران هستند واین اتفاق بسیار خوشایندی، است.

  به گزارش نیکان،سعیدی در نشست کشوری بانوان حزب کارگزاران سازندگی در کرج ضمن اعلام این خبر افزود: توانستیم چند مصوبه خوب برای زنان داشته باشیم که امیدواریم به نحو احسنت استفاده شود.
  سعیدی اظهار کرد :حزب هویت دار و شناسنامه دار کارگزاران که با افکار آیت الله هاشمی تشکیل شد، پیش خواهد رفت و بنده حضور خود و سایر زنان مجلس را از این حزب، به خاطر حضور خانم هاشمی میدانم.
  وی با اشاره به اینکه ابلاغ سهمیه ۳۰ درصدی که برای زنان از مدیریت دولتی در نظر گرفته شده از طرح های خانم هاشمی بوده است ادامه داد :در فراکسیون زنان مجلس برنامه های بسیار خوبی انجام شده و برخی نیز در دست بررسی است که از جمله آن می‌توان ،در مورد تابعیت فرزندانی که پدر غیر ایرانی دارند اشاره کرد که در دست پیگیری است.
  سعیدی موضوعاتی چون افزایش سن ازدواج و خروج زنان بدون اذن شوهر در موارد خاص را از دیگر موارد مورد پیگیری عنوان کرد .
  وی اضافه کرد : امیدواریم با همکاری و همفکری شما زنان کارگزاران، بتوانیم در فراکسیون زنان،تریبون همه زنان باشیم.
  وی با بیان اینکه در مورد انتصاب مدیران خانم تنها بهانه ای که دست مردان است عدم رزومه میباشد گفت:آیا برای اولین بار همه مردان رزومه داشتند؟؟ لذا این سد باید شکسته شود.

   

  ۴۶

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نیکان فایل محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس