نوشهر, اعدام, اعدام نوشهر, اعدام در نوشهر, اعدام عروس نوشهری, اعدام عروس در نوشهر, محبوبه مفیدی, عروس نوشهری, ماجرای اعدام در نوشهر, ماجرای اعدام دختر جوان, اعدام دختر جوان, اعدام محبوبه, رابطه نامشروع, اعدام دختر, اعدام زن, اعدام زن قاتل, اعدام زن نوشهری, اعدام زن در نوشهر, حوادث نوشهر, حوادث مازندران, خیانت, خیانت به شوهر, خیانت عروس نوشهری,

  اعدام عروس جوان در نوشهر | نوعروس نوشهری که در پی رابطه با برادر شوهرش، نقشه قتل شوهر خود را کشیده و آن را عملی کرده بود، اواخر هفته گذشته در زندان نوشهر اعدام شد. عروس نوشهری پیش از اعدام به ماجرای قتل شوهرش اعتراف کرد و گفت: مدتی پس از عقد با شوهرم، به برادرش علاقه‌مند شدم این عشق تا جایی پیش رفت که تصمیم گرفتیم با ازمیان برداشتن شوهرم، با هم ازدواج کنیم…

  زن جوان که در توطئه‌ای شوم و با همدستی برادر شوهرش، همسر خود را به قتل رسانده بود، در زندان به دار آویخته شد.
  رسیدگی به پرونده این جنایت مرموز از ۲۶ آذر سال ۹۳ و در پی اعلام مرگ مشکوک مرد جوان نوشهری پس از انتقال به بیمارستان، در دستور کار تیم جنایی قرارگرفته بود.
  مأموران پس از بررسی‌های مقدماتی پی بردند مرد جوان به‌دلیل مصرف چند قرص به‌طور مرموزی جان باخته است بنابراین با دستور بازپرس کشیک، جسد برای تعیین علت و زمان دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت. تا اینکه پس از چند روزمشخص شد مرد جوان بر اثر مصرف قرص برنج جان باخته است.
  از آنجا که تحقیقات نشان می‌داد قربانی ماجرا انگیزه‌ای برای مرگ خودخواسته نداشته، کارآگاهان درنخستین گام‌های تحقیقاتی همسر قربانی را برای بازجویی به اداره آگاهی فراخواندند اما  وی خود را بی‌گناه دانست و گفت: «من و شوهرم در سال ۸۸ به عقد هم درآمده و راهی خانه بخت شدیم. ما زندگی خوبی داشتیم تا اینکه شب حادثه شوهرم گفت که حالش خوب نیست و بعد هم قرص آموکسی‌سیلین و مفنامیک‌اسید خورد وخوابید. اما بعد از چند ساعت حالش بد شد که خیلی سریع با خانواده‌اش تماس گرفتم و با کمک برادرش او را به بیمارستان بردیم که متأسفانه جان سپرد».
  با این حال کارآگاهان که احتمال می‌دادند زن جوان در مرگ مرموز شوهرش دخالت داشته باشد، رفت و آمد‌های او را تحت مراقبت‌های نامحسوس قرار دادند تا اینکه به مدارکی دست یافته و یقین پیدا کردند او در این توطئه جنایی دست دارد.
  بدین ترتیب بازجویی‌های فنی و تخصصی از متهم آغاز شد تا اینکه زن جوان سرانجام وقتی با مستندات غیر قابل انکار پلیس روبه‌روشد به ناچار قتل شوهرش را پذیرقت و پرده از راز جنایت هولناک خانوادگی برداشت:«مدتی پس از عقد با شوهرم، به برادرش علاقه‌مند شده و این عشق و علاقه تا جایی پیش رفت که در نهایت تصمیم گرفتیم با ازمیان برداشتن شوهرم، با هم ازدواج کنیم. به همین خاطر پس ازطراحی نقشه‌ای، برادر شوهرم با قراردادن قرص برنج در روکش قرص‌های آموکسی‌سیلین و مفنامیک‌اسید، قرص‌ها را به من داد. بعد هم به بهانه‌ اینکه قرص‌ها برای بچه‌دارشدن زودتر مفید هستند، آنها را به شوهرم خوراندم که باعث مرگش شد».
  به‌دنبال این اعتراف‌ها، همدست او نیز دستگیر شد و به مشارکت در قتل برادرش اعتراف کرد.
  بدین ترتیب زن خیانتکار به اتهام مباشرت در قتل و برادر شوهرش به اتهام معاونت در قتل عمدی محاکمه شدند. تا اینکه قضات دادگاه کیفری استان مازندران با توجه به درخواست اولیای دم، عروس جنایتکار را به قصاص و همدست‌اش را به زندان محکوم کردند.
  با اعتراض متهمان، پرونده برای رسیدگی به دیوان عالی کشور فرستاده شد که با تأیید حکم صادره و استیذان از رئیس قوه قضائیه، حکم برای اجرا به دادسرای نوشهر فرستاده شد.
  در این میان افراد مختلف ازجمله معتمدان محلی و ریش سفیدان با مراجعه به اولیای دم سعی کردند به هرشکل ممکن رضایت آنها را برای گذشت از قصاص جلب کنند ولی با مخالفت اولیای دم سرانجام با گذشت ۴ سال ازجنایت، حکم قصاص اواخرهفته گذشته در زندان نوشهر به اجرا در آمد.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نیکان فایل محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس