هفت,برنامه هفت,برنامه هفت امشب,برنامه هفت دیشب,برنامه هفت رشیدپور,پخش برنامه هفت,زمان پخش برنامه هفت,مجری برنامه هفت,رضا رشیدپور,تکرار برنامه هفت,ساعت تکرار برنامه هفت,هفت مهران مدیری,برنامه هفت مهران مدیری,برنامه هفت امشب,برنامه هفت دیشب,برنامه هفت امشب,مهران مدیری در برنامه هفت,مهران مدیری در برنامه هفت امشب,مهران مدیری در برنامه هفت دیشب,برنامه هفت شبکه سه,برنامه هفت با حضور مهران مدیری,دورهمی,برنامه دورهمی,مهران مدیری دورهمی,دورهمی مهران مدیری,درآمد برنامه دورهمی,مدیری در برنامه هفت چه گفت

  درآمد برنامه دورهمی چقدر است؟ | مهران مدیری درباره شایعه ها نسبت به درآمدش در برنامه «دورهمی» به شوخی بیان کرد برنامه ای ۸۰۰ میلیون می گیرد و بعد گفت درآمدهای تلویزیون خیلی کمتر از ماهی ۸۰۰ میلیون است.

  به گزارش آفتاب، مهران مدیری درباره شایعه ها نسبت به درآمدش در برنامه «دورهمی» به شوخی بیان کرد برنامه ای ۸۰۰ میلیون می گیرد و بعد گفت درآمدهای تلویزیون خیلی کمتر از ماهی ۸۰۰ میلیون است.

  مهران مدیری ۱۴ بهمن در برنامه «هفت» مهمان رضا رشیدپور در شبکه سه شد و از فیلم های سینمایی خود، فضای کاری اش، برنامه دورهمی و اجرای «هفت» گفت.

  وی درباره اجرای برنامه «هفت» بیان کرد: مدیران چند ماه پیش درباره اجرای «هفت» با من حرف زدند اما من به دلیل فرصت کم و تخصصی که ندارم تمایلی به این کار نداشتم. این مساله به رایزنی های بعد موکول شد تا اینکه چندی پیش در یک گفتگوی تلفنی صحبت قطع شد و وقتی من گفتم نمی توانم قبول کنم آن طرف خط اشتباه شنیده شد و گفتند که مدیری مجری «هفت» شد!

  مدیری در بخشی از سخنانش درباره برنامه «دورهمی» نیز عنوان کرد: این برنامه نوروز ۹۷ تمام است چراکه ما تقریبا با همه خانواده سینما و ورزش و… صحبت کردیم و به موضوعات زیادی پرداختیم.

  وی درباره دستمزد خود در این برنامه و اینکه هر قسمت از برنامه چقدر می گیرد در مقابل اصرارهای رشیدپور به شوخی گفت ۸۰۰ میلیون تومان و بعد بیان کرد درآمدهای تلویزیون خیلی کمتر از ماهی ۸۰۰ میلیون تومان است.

  http://www.aftabir.com

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نیکان فایل محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس