حقوق, حقوق بازنشستگان, دستمزد, دستمزد 97, دستمزد بازنشستگان, مستمری, مستمری 97, مستمری سال 97, مستمری 97 بازنشستگان, مستمری بازنشستگان, مستمری سال 97 بازنشستگان, افزایش مستمری, افزایش مستمری 97, افزایش مستمری 97 بازنشستگان, مستمری 97 چقدر است, حقوق بازنشستگان 97, بازنشستگان تامین اجتماعی, افزایش حقوق بازنشستگان, حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی, فیش حقوقی بازنشستگان, حقوق بازنشستگان در سال 97, میزان افزایش حثوث بازنشستگان, افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی,حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 97

  حقوق سال ۹۷ بازنشستگان | با تضویب میزان افزایش حقوق و دستمزد در سال ۹۷، انتظار بازنشستگان این است که میزان افزایش مستمری بازنشستگان در سال ۹۷ نیز هرچه زودتر تصویب و ابلاغ شود. نظر به افزایش ۱۹ و نیم درصدی حداقل حقوق و دستمزد کارگران،انتظار می رود حقوق مستمری بگیران در سال ۹۷ نیز همین مقدار افزایش پیدا کند.

  رئیس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه طبق ماده ۹۶ قانون تامین اجتماعی مستمری بازنشستگان باید با توجه به هزینه های زندگی اضافه شود، گفت: در حال پیگیری آن هستیم.

  حقوق سال ۹۷ بازنشستگان

  علی اصغر بیات در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد افزایش میزان مستمری سال ۹۷  افزود: دو ماده قانونی در این خصوص وجود دارد ماده ۴۱ و ۱۱۱ تامین اجتماعی که براساس آنها شورای عالی کار هر عددی را برای کارگران حداقل بگیر تصویب کند به دستمزد حداقل بگیران نیز اضافه می شود که این میزان در سال ۹۷ ، ۱۹.۵ درصد است.
  وی اظهار داشت: همچنین ماده ۹۶ قانون تامین اجتماعی این سازمان را مکلف کرده که میزان تمامی مستمری های بازنشستگان، از کارافتادگان کلی و مجموع مستمری بازماندگان را در فواصل زمانی که حداکثر از سالی یک بار کمتر نباشد با توجه به افزایش هزینه های زندگی با تصویب هیات وزیران به همان نسبت افزایش دهد.

  مستمری بازنشستگان سال ۹۷ افزایش می یابد؟

  رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد: این افزایش مستمری با پیگیریهای کانون عالی و پیشنهاد سازمان تامین اجتماعی توسط وزیر کار به هیات وزیران ارسال می شود و هم اکنون در حال پیگیری و رایزنی برای افزایش حقوق امسال بازنشستگان هستیم.
  بیات با اشاره به اینکه موضوع افزایش حقوق در حال حاضر سوال تعداد زیادی از بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی است ، گفت: هر روز شاهد مراجعه تعداد زیادی از بازنشستگان به دفاتر کانون در استانهای مختلف هستیم که در مورد افزایش حقوق خود سوال و درخواست می کنند به عنوان نماینده این قشر در جهت افزایش مستمریها تلاش و پیگیری های لازم را انجام دهیم.
  وی تعداد بازنشستگان اصلی و تبعی سازمان را حدود ۶ میلیون نفر دانست و گفت: در حال حاضر حقوق بازنشستگان کفاف هزینه های زندگی آنها را نمی دهد و همین امر باعث شده با مشکلات زیادی دست به گریبان شوند که امیدواریم حداقل بتوانیم با پیگیریهای لازم گامی در جهت افزایش حقوق این افراد برداریم.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نیکان فایل محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس