برش لیزر فلزات صدرا لیزر

برش لیزر فلزات – صدرا لیزر
برش لیزر آهن, سرویس ها برش لیزری ورق آهن, لیزر آهن, برش لیزر ورق آهن, برش آهن با لیزر, برش ورق آهن با لیزر

در ادامه هم اکنون حاضر حداکثر ضخامت ورق قابل اتومبیل کاری به جهت فولاد حدود 40 میلی متر است. سپس از برش لیزری، قطعات نیازی به اتومبیل کاری دوباره ندارند. This artic᠎le was g᠎en​erat᠎ed by G SA Conte nt G en er᠎ator ​DEMO!

برش ورق آهن با لیزر

تجربه فعالیت با برش لیزر فلزات زیاد مختلف از فعالیت به شکل دستی و سنتی می باشد. قبل از انجام پیشنهاد از مقدار حداکثر ضخامت قابل برش که در ادامه همین پیوند اورده شده هست اطمینان حاصل نمایید.  This  da᠎ta was c re᠎ated by G SA Con te​nt Gen erator Demov​ersi​on​!

برش لیزر آهن

از آنجایی که بخش بزرگی از تشعشع ارائه شده به وسیله لیزر در ادامه شروع فرایند منعکس میشود، اقتدار یا این که دانسیته اقتدار زیاد بالاتری به جهت رخنه به مواد گزینه نیاز است. Th is c ontent has  been g enerat ed wi​th the help of GSA Content᠎ G enerator Dem ov er​si on .

برش آهن با لیزر

همین فرایند برش لیزری CNC به ویژه به جهت تجزیه مواد آلی نظیر چوب، منسوجات، چرم یا این که مقوا و همینطور پلاستیکهای تقویت شده با فیبر و همگن مطلوب است.

برش لیزر ورق آهن

همین به همین برهان هست که برش آلومینیوم – و مس – پیچیده خیس است. همین عاقبت رسانایی حرارتی زیاد فراتر مس و آلومینیوم و همین حقیقت هست که هیچ اکسیداسیون حمایتی شکل نمیگیرد.

خدمات برش لیزری ورق آهن

برش لیزری فلرات فناوری هست که در ادامه آن اشعه لیزر با متمرکز شدن بر بر روی یک نقطه ،نیروی زیاد قدرتمندی برش لیزر ورق آهن ایجاد میکند.  Da᠎ta was gener​at​ed by GSA Content G᠎enerat or Demoversion!

تلاش برش به طور قابل توجهی کاهش از مواد آهنی هست حتی چنانچه جزء اقتدار در ادامه شبکه برش جذب شود.

به جهت برش لیزری مس، آلومینیوم و بقیه فلزات با رسانایی حرارتی بالا، نمیتوان از لیزر CO2 به کارگیری کرد یا این که صرفا می توان به مقدار محدودی از آن به کارگیری کرد.

فلزات انعطاف پذیری نظیر آلومینیوم به واسطه همین خصوصیت خود، می توانند با تیغه آهنی برش دیتا شوند. شما می توانید به جهت یک ضخامت معین تنظیمات معینی را انجام دیتا و در ادامه حین فعالیت هم چنانچه خواستید تغییراتی در ادامه برش ورق آهن با لیزر آن تولید کنید.

شتاب بالایی بوده البته شتاب آن در ادامه ضخامت های بالا به شدت کمتر مییابد . به جهت برش لیزری آلومینیوم حداکثر ضخامت برگه 20 میلی متر است.

اگر دوست دارید همین نوشتار را داشته باشید و مایل به اخذ داده ها زیاد عمده در ادامه گزینه برش آهن با لیزر لطفا به تماشا از وب وب سایت ما.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کاربردهای پودر آهن آهن پویا (3)

کاربردهای پودر آهن – آهن پویا برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات برش لیزری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.